Image module

INMYHOLIDAY HAKKINDA

INMYHOLIDAY VR video çekimlerine, İngilizce ve Rusça sunumlar ile  2017’nin Ağustos Ayında başlamıştır. INMYHOLIDAY olarak amacımız seyahat severlere, tatilcilere, gitmek istedikleri yerler hakkında en detaylı bilgiyi sunabilmek, onlara kendi dillerinde hitap edebilmek ve gitmek istedikleri yerleri 360 derece görüş açısı sunarak o yerlere dokunacak kadar yakın hissettirebilmektir.

HEDEF KİTLENİZ İLE ETKİLEŞİM KURUN!

İŞLETME SAYFALARI

VLANDERON Sanat ve Teknoloji firması olarak  işletmenize ait bir tanıtım videosu hazırlıyoruz. Bununla birlikte İnmyholiday platformunda sizlere yönetilebilir bir sayfa tahsis ediyoruz ve ayrıca INMYHOLIDAY Platformunda ve sosyal medya kanallarımızda yayınlanmak üzere işletmenizi anlatan, İnglizce ve Rusça tanıtım videoları hazırlıyoruz. Platform sayfanızda ve inmyholiday sosyal ağlarında tesisinize ait hazırlamış olduğumuz video içeriklerini sizin için yüklüyor ve yayınlıyoruz.

Not: Diğer yabancı diller için zaman içerisinde ekibimize dahil olacak her spiker ile ayrıca işletmenizin tanıtım çekimleri gerçekleştirilecektir.

Platform 2018 yılı içerisinde aktif yayın hizmetine başlayacaktır. Bu süre zarfında içerikler üretilecek ve sosyal medya ağlarında kitleler oluşturulacaktır.

Platform yayın hizmetine başladığında sizlerde yönetim panellerinizden sayfanızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Image module
Image module

Platformun Sağladığı Hizmetler

VR Video prodüksiyon işlemleri tamamlanmış olan ve platformda sayfası hazırlanmış olan işletmelere sayfalarını yönetme izni verilir. İşletmeler aşağıda yer alan temel hizmetlerden faydalanabilirler.

  • Sayfa içerik Yönetimi
  • Soru cevap Servisi
  • Etkinlikler Servisi
  • Kampanyalar Servisi.
  • Mesajlaşma Servisi.
  • Takip ve Bildirim Servisi.
  • Değerlendirme Servisi.
  • İstatistikler Servisi.
Image module
canlı yayınlar

Sosyal Medya ile Aktif Pazarlama Hizmetleri

Canlı Yayın
3 Ayrı Sosyal Medya Kanalında Canlı Yayın

Inmyholiday kitlelerine anlık erişimler ile markanızın bilinirliği adına 360 Canlı Yayın hizmeti de sunmaktadır. İşletmenizde gerçekleştirdiğiniz özel etkinlikleri Sosyal Medya Canlı Yayın servisimiz ile Inmyholiday Facebook, Youtube veya Scope sayfalarımızdan yayınlayabilmekteyiz.

Image module
Image module
Image module

Bulunduğumuz Sosyal Medya Ağları

Bizimle isterseniz e-posta, istersenizde telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.  Ayrıca Facebook Messenger ile sağ alt köşeden doğrudan mesaj gönderebilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm sorulara cevap vermekten memnuniyet duyarız.

Bize Ulaşın